وکیل خانواده

وکیل خانواده چیست ؟

 

امروزه شاهد بیش از اندازه دعاوی خانوادگی هستیم. از آنجایی که خانواده از اساسی ترین بخش هر اجتماعی بشمار می آید، رسیدگی به امور دعاوی خانواده یکی از حساس ترین امور در قوانین و وکالت می باشد. وکیل خانواده وظیفه رسیدگی به امور و دعاوی خانواده را دارد. دعاوی خانوادگی مربوط به رفتار ها و روابط حاکم بر اعضای خانواده از جمله زوجین، فرزندان، پدر و مادر و همچنین امور مربوط به مال و اموال و املاک آن ها از جمله مهریه، نفقه و ارث می باشد.به تدبیر مشاور حقوقی خانواده و یا وکیل کیفری با کمترین خسارت مشکلات حل و فصل می گردد.با استخدام وکیل خانواده، دوندگی طاقت فرسا در دادگاه های خانوادگی را حذف کرده و مراحل قانونی و پیگیری آن را به وکیل خود بسپارید.

مشاوره تلفنی وکیل خانواده رایگان 

در مواردی که زوج ملزم به پرداخت نفقه می باشد و یا اثبات عدم تمکین زوجه و موارد مربوط در این حیطه، وکیل خانواده آماده انجام کلیه امور و دادخواست ها به بهترین شکل ممکن می باشد.با تدبیر خاص وکیل خانواده در احقاق حق هر یک از طرفین (زوجین)، مراحل و قوانین را طوری حل و فصل می نماید که کودک و والدین از نظر روحی کمترین آسیب را ببیند.در مورد تمام موارد مطرح شده، در قسمت دعاوی خانوادگی وکیل خانواده توضیح مفصلی داده شده است. مشاور حقوقی دعاوی خانوادگی قادر به تنظیم شکوائیه ها و شکایات، دفاعیه ها، دادخواست هاو … در تمام زمینه های دعاوی مربوط به خانواده می باشد.

وظیفه وکیل خانواده

 

در داوری دعاوی خانوادگی داوری تدبیر قرآنی در خانواده می باشد که جهت حل مشکلات کانون خانواده و طبق قوانین حقوقی خانواده مطرح شده است.

این قوانین در شرایط مختلف اجتماعی، دیدگاه و نظر فقها دچار تحول شده است.
در قانون مدنی در موارد مربوط به حقوق خانواده طبق نظریه ها و شرایط فقهای شیعه عمل شده است. 

کانون خانواده در ایران و کتاب آسمانی، مقدس شمرده شده است.

در جهت حفظ خانواده بعنوان یک عضو مقدس در جامعه حمایت های قانونی بسیاری بعمل آمده است. 

قبل از هرگونه اقدام، با وکیل خانواده تماس بگیرید. مشکل شما قبل از شکایات و دادخواست ها قابل حل می باشد.